Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mokrelipie: Znaleziono kolejne zwłoki. Martwy 32-latek leżał w rowie

Zwłoki 32-latka odnalazł w środę w przydrożnym rowie jeden z mieszkańców wioski Mokrelipie (gm. Radecznica), który zaniepokoił się jego zaginięciem. Denat ostatni raz był widziany w drugi dzień świąt.
– Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Przypomnijmy, że dzień wcześniej w lesie w okolicach Kątów II koło Szczebrzeszyna odnaleziono zwłoki 44-latka. Wcześniej w jednej z altanek w tej samej wsi natrafiono na zmarłą bezdomną. Choć i w tych przypadkach nie dopatrzono się, by ktoś przyłożył rękę do ich śmierci, to zarządzono sekcję zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama