Mokrelipie: Znaleziono kolejne zwłoki. Martwy 32-latek leżał w rowie
Zwłoki 32-latka odnalazł w środę w przydrożnym rowie jeden z mieszkańców wioski Mokrelipie (gm. Radecznica), który zaniepokoił się jego zaginięciem. Denat ostatni raz był widziany w drugi dzień świąt.
- (lew)
- 08.04.2010 10:51
– Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.
Przypomnijmy, że dzień wcześniej w lesie w okolicach Kątów II koło Szczebrzeszyna odnaleziono zwłoki 44-latka.
Wcześniej w jednej z altanek w tej samej wsi natrafiono na zmarłą bezdomną. Choć i w tych przypadkach nie dopatrzono się, by ktoś przyłożył rękę do ich śmierci, to zarządzono sekcję zwłok.
Data dodania:
08.04.2010 10:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze