Reklama
Pijany nastolatek jechał motorowerem przez Kalinowice
Uderzył w opla i pojechał dalej. Ale policji udało się go zatrzymać. 15-letni motorowerzysta był pijany.
- (lew)
- 08.04.2010 12:54
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 15-latek z gminy Zamość, który podczas omijania uderzył w środę motorowerem w stojącego na poboczu opla.
Gdy po kolizji nastolatek jak gdyby nic wsiadł na rower kolegi i odjechał z miejsca zdarzenia, 39-letnia właścicielka uszkodzonego samochodu powiadomiła policję.
Pijany gimnazjalista został przekazany rodzicom.
Data dodania:
08.04.2010 12:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze