Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany nastolatek jechał motorowerem przez Kalinowice

Uderzył w opla i pojechał dalej. Ale policji udało się go zatrzymać. 15-letni motorowerzysta był pijany.
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 15-latek z gminy Zamość, który podczas omijania uderzył w środę motorowerem w stojącego na poboczu opla. Gdy po kolizji nastolatek jak gdyby nic wsiadł na rower kolegi i odjechał z miejsca zdarzenia, 39-letnia właścicielka uszkodzonego samochodu powiadomiła policję. Pijany gimnazjalista został przekazany rodzicom.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama