Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szarowola: Groził, że podpali dom. I podpalił

46-letni mieszkaniec Szarowoli koło Tomaszowa Lubelskiego, który podpalił mieszkanie, dochodzi jeszcze do siebie w zamojskiej izbie wytrzeźwień. Gdy kac minie, mężczyzna usłyszy zarzuty.
W środę po południu pijany gospodarz podczas awantury domowej zagroził, że podpali mieszkanie. 44-letnia małżonka nie wzięła tego serio, ale jej mąż nie żartował. – Przy pomocy zapalniczki zaprószył ogień w szafie – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Spaleniu uległa nie tylko szafa z ubraniami, ale również wyposażenie pokoju. Straty oszacowano na 5 tys. złotych. Podpalacz trafił do izby wytrzeźwień. Przed sądem odpowie najprawdopodobniej za zniszczenie mienia. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama