Szarowola: Groził, że podpali dom. I podpalił
46-letni mieszkaniec Szarowoli koło Tomaszowa Lubelskiego, który podpalił mieszkanie, dochodzi jeszcze do siebie w zamojskiej izbie wytrzeźwień. Gdy kac minie, mężczyzna usłyszy zarzuty.
- (lew)
- 08.04.2010 11:31
W środę po południu pijany gospodarz podczas awantury domowej zagroził, że podpali mieszkanie. 44-letnia małżonka nie wzięła tego serio, ale jej mąż nie żartował.
– Przy pomocy zapalniczki zaprószył ogień w szafie – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Spaleniu uległa nie tylko szafa z ubraniami, ale również wyposażenie pokoju. Straty oszacowano na 5 tys. złotych.
Podpalacz trafił do izby wytrzeźwień. Przed sądem odpowie najprawdopodobniej za zniszczenie mienia. Grozi za to do 5 lat więzienia.
Data dodania:
08.04.2010 11:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze