Reklama
W Tomaszowie Lubelskim powstaną nowe place zabaw
Tomaszowski magistrat zabiera się za budowę dwóch doskonale wyposażonych placów zabaw. Każdy z nich będzie kosztował po 160 tys. zł. Powstaną przy szkołach podstawowych nr 2 i nr 3.
- (bn)
- 09.04.2010 17:45
Będą z nich mogły korzystać także dzieci z pobliskich osiedli.
– Place będą wyposażone w zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki a nawet specjalne ścianki wspinaczkowe – wylicza Ryszard Sobczuk, burmistrz Tomaszowa Lub. – Wszystko będzie miało odpowiednie atesty, będzie ładne i naprawdę funkcjonalne. Niebawem podpiszemy umowy z wykonawcami… Mam nadzieję, że place będą gotowe już na wakacje.
W sumie obie inwestycje pochłoną 320 tys. zł. Połowa tych środków to dotacja ministerialna, resztę dołoży miasto.
Data dodania:
09.04.2010 17:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze