Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Tomaszowie Lubelskim powstaną nowe place zabaw

Tomaszowski magistrat zabiera się za budowę dwóch doskonale wyposażonych placów zabaw. Każdy z nich będzie kosztował po 160 tys. zł. Powstaną przy szkołach podstawowych nr 2 i nr 3.
Będą z nich mogły korzystać także dzieci z pobliskich osiedli. – Place będą wyposażone w zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki a nawet specjalne ścianki wspinaczkowe – wylicza Ryszard Sobczuk, burmistrz Tomaszowa Lub. – Wszystko będzie miało odpowiednie atesty, będzie ładne i naprawdę funkcjonalne. Niebawem podpiszemy umowy z wykonawcami… Mam nadzieję, że place będą gotowe już na wakacje. W sumie obie inwestycje pochłoną 320 tys. zł. Połowa tych środków to dotacja ministerialna, resztę dołoży miasto.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama