Tomaszowskie: Złodzieje buszowali w gołębnikach
11 sztuk gołębi rasy zamojskiej mają za zadanie odnaleźć tomaszowscy policjanci. Ich zadaniem jest również znaleźć tych, którzy ptaki wyprowadzili z dwóch gołębników w miejscowościach Nedeżów (gm. Jarczów) i pobliskiej Nowej Wsi.
- (ak)
- 12.04.2010 13:01
Na razie nie ma pewności, czy obie kradzieże to sprawka tych samych osób.
Wiadomo, że w Nedeżowie skradziono 4 gołebie. Ich właściciel oszacował swoja stratę na ok. 2 tys. zł.
Podobna była wartość kolejnych 7 gołębi rasy zamojskiej, które w weekend ukradziono z gołębnika w Nowej wsi, należącego do 52-latka z gminy Tomaszów Lubelski.
Data dodania:
12.04.2010 13:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze