Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrebenne: Celnicy dopadli przemytników. Wódki nie będzie

Celnicy zabezpieczyli na przejściu granicznym w Hrebennem ponad 800 nakrętek, na których widniała nazwa jednej z markowych wódek. Nakrętki mogły być wykorzystane do butelek napełnionych podrobionym alkoholem.
Nakrętki próbował przemycić do Polski 34-latek z powiatu kraśnickiego. Ukrył je w czterech kanistrach. Ale pojemnikami i ich zawartością zainteresowali się funkcjonariusze. – Podejrzewając, że nakrętki mogą pochodzić z nielegalnej produkcji powiadomiliśmy o przejętym towarze właściciela praw do znaku towarowego – informuje Marzena Siemieniuk, rzecznik prasowy Izby Celnej w Białej Podlaskiej. 34-latek tłumaczył, że miał zamiar sprzedać nakrętki jako złom i zarobić na tym interesie aż… 10 złotych. Ale te tłumaczenia wydają się mało wiarygodne. Funkcjonariusze podejrzewają, że Paweł Ż. przemycał towar na konkretne zamówienie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama