Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Smólsko Duże: Złodzieje wycinali drzewo po drzewie

Gdy właściciele działki leśnej zjawili się na miejscu, włosy stanęły im dęba. Ktoś wyciął 75 sztuk dorodnych drzew, m.in. jodły i sosny. Sprawcy pozostawili łupy w lesie na zrębie.
Poszkodowani mężczyźni w wieku 54 i 48 lat oszacowali straty na 20 tys. złotych. Jeden z nich zauważył, że to może być sprawka 55-letniej mieszkanki gminy Księżpol, która po sąsiedzku ma swoją działkę i niedawno prowadziła tam ze znajomymi wyręb. – Sprawdzamy wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawców – mówi Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama