Reklama
Smólsko Duże: Złodzieje wycinali drzewo po drzewie
Gdy właściciele działki leśnej zjawili się na miejscu, włosy stanęły im dęba. Ktoś wyciął 75 sztuk dorodnych drzew, m.in. jodły i sosny. Sprawcy pozostawili łupy w lesie na zrębie.
- (lew)
- 13.04.2010 10:59
Poszkodowani mężczyźni w wieku 54 i 48 lat oszacowali straty na 20 tys. złotych.
Jeden z nich zauważył, że to może być sprawka 55-letniej mieszkanki gminy Księżpol, która po sąsiedzku ma swoją działkę i niedawno prowadziła tam ze znajomymi wyręb.
– Sprawdzamy wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawców – mówi Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Data dodania:
13.04.2010 10:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze