Łącznie ubiegłej doby policjanci zatrzymali na drogach naszego regionu 34 nietrzeźwych kierujących. Najwięcej wypił rowerzysta.
tom
03.05.2010 09:35
Za jazdę na \"podwójnym” gazie odpowie 15 bezrobotnych, 4 uczniów, 3 pracowników fizycznych, 3 rolników, elektryk, listonosz, rencista, emeryt, spawacz, pracownik ochrony, konserwator, stolarz oraz elektronik.
Niechlubnym promilowym rekordzistą okazał się 52-letni rolnik z gm. Trzebieszów. Kierujący rowerem mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w miejscowości Zembry pow. Łuków. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, ze 52-letni cyklista miał w organizmie prawie 2,3 promila alkoholu.
– Opisany wyżej, promilowy rekordzista nie miał jak podaliśmy na początku 4,7 promila, a 2,3 promila alkoholu w organizmie. Zaistniały błąd wynikł z nieprawidłowo wpisanej wartości przez dyżurnego policji w Łukowie – napisał w komunikacie Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.
Komentarze