Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złodziej grasował w kościele pod Suścem

Gdzie jak gdzie, ale w kościele nie spodziewała się złodzieja. Tymczasem mieszkanka warszawy właśnie w świątyni została okradziona. Do zdarzenia doszło w Grabowicy w gminie Susiec.
Kobieta się modliła i dopiero po jakimś czasie zauwazyła, że straciła telefon komórkowy wart 800 złotych. Wszystko wskazuje na to, że sprawca wykorzystał jej chwilową nieuwagę i wyciągnął aparat z torebki. Szuka go teraz policja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama