Złodziej grasował w kościele pod Suścem
Gdzie jak gdzie, ale w kościele nie spodziewała się złodzieja. Tymczasem mieszkanka warszawy właśnie w świątyni została okradziona. Do zdarzenia doszło w Grabowicy w gminie Susiec.
- (lew)
- 06.05.2010 11:20
Kobieta się modliła i dopiero po jakimś czasie zauwazyła, że straciła telefon komórkowy wart 800 złotych.
Wszystko wskazuje na to, że sprawca wykorzystał jej chwilową nieuwagę i wyciągnął aparat z torebki.
Szuka go teraz policja.
Data dodania:
06.05.2010 11:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze