Reklama
Wypadek przy ul. Śląskiej. Honda wjechała w kobietę
Dzisiaj rano kierujący hondą 32-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów najechał na 56-letnią pieszą, która szła z dwukołowym wózkiem nieprawidłową stroną jezdni.
- (lew)
- 06.05.2010 10:11
Kobieta – ze złamaną noga i urazem twarzy – trafiła do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca był trzeźwy.
Do wypadku doszło dziś po godz. 4 rano przy ul. Śląskiej w Zamościu.
Data dodania:
06.05.2010 10:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze