Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek przy ul. Śląskiej. Honda wjechała w kobietę

Dzisiaj rano kierujący hondą 32-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów najechał na 56-letnią pieszą, która szła z dwukołowym wózkiem nieprawidłową stroną jezdni.
Kobieta – ze złamaną noga i urazem twarzy – trafiła do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca był trzeźwy. Do wypadku doszło dziś po godz. 4 rano przy ul. Śląskiej w Zamościu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama