Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wandale na ścieżce przyrodniczej Szczebrzeszyn-Kawęczynek

Ścieżka przyrodniczo-dydaktyczana ze Szczebrzeszyna do Kawęczynka jest ulubioną trasą… miejscowych wandali. Uszkodzili tablicę informacyjną w miejscu widokowym (\"na górce”), a ostatnio zabrali się za stylowe lampy ustawione w unikatowym wąwozie, w okolicach cmentarza.
Miejscowi są bezradni. – Przykro – martwi się 30-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna. – Do tego wąwozu nocami zjeżdżają się lumpy i pary.. zakochanych, chcących zażyć nieco świeżego powietrza. Światło im przeszkadza… Szkoda. Te lampy zostały ustawione dwa lata temu i były naprawdę ładne. Co można zrobić? – Trzeba byłoby założyć monitoring – zastanawia się Nasz Czytelnik. – Ale uszkodziliby też kamery. Te miejsca są właściwie na odludziu. Jeśli mieszkańcy Szczebrzeszyna sami o nie zadbają, żadne restrykcje nie pomogą.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama