Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bodaczów: Złodziej przez dach kradł w punkcie skupu złomu

Długo zastanawiał się nad tym, jak pokonać zabezpieczenia, a w końcu – jak pomysłowy Dobromir – doznał olśnienia i uznał, że najłatwiej uda mu się przedostać do budynku punktu skupu złomu przez dach.
Sprawca kradziezy wyrwał płytę eternitu i przez otwór wślizgnął się do środka. Jego łupem padło 30 kilogramów złomu, ale nie byle jakiego, bo miedziowego. Poszkodowany 26-latek z Zamościa oszacował straty na 500 złotych. Policja szuka złodzieja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama