Poszedł do baru. Wrócił bez kurtki
Na długo zapamięta swój pobyt w Zamościu 44-latek spod Starego Zamościa. Bo w zamojskim barze przy ulicy Powiatowej został okradziony.
- (lew)
- 11.05.2010 09:50
Stracił skórzaną kurtkę wraz z portfelem i telefonem komórkowym. 44-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość, który musiał wracać do domu w koszuli.
Poszkodowany miał w portfelu dokumenty oraz 500 złotych gotówki. Straty oszacował na ponad 700 złotych.
Data dodania:
11.05.2010 09:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze