Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poszedł do baru. Wrócił bez kurtki

Na długo zapamięta swój pobyt w Zamościu 44-latek spod Starego Zamościa. Bo w zamojskim barze przy ulicy Powiatowej został okradziony.
Stracił skórzaną kurtkę wraz z portfelem i telefonem komórkowym. 44-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość, który musiał wracać do domu w koszuli. Poszkodowany miał w portfelu dokumenty oraz 500 złotych gotówki. Straty oszacował na ponad 700 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama