Dwaj bracia pobili 18-latka i wozili go w bagażniku
Do 5 lat więzienia grozi braciom Marcinowi i Arturowi Ch. z gminy Rachanie za pobicie 18-latka i pozbawienie go wolności.
- (lew)
- 11.05.2010 09:38
Podejrzani w wieku 19 i 23 lata bili mieszkańca Tarnawatki po całym ciele, a następnie zamknęli go w bagażniku bmw.
Ruszyli autem, podjechali w ustronne miejsce, gdzie ponownie spuścili mu lanie. Ale nie zostawili ofiary samej sobie, lecz odwieźli ją – w bagażniku – do Tarnawatki.
Data dodania:
11.05.2010 09:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze