Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na przejściu dla pieszych w Zamościu

Inni kierowcy zatrzymali się przed przejściem dla pieszych. Ale 22-latkowi, który jechał corsą bardzo się spieszyło. Na pasach potrącił człowieka.
Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ulicy Prostej z Wyszyńskiego. Policja ustaliła już jego przebieg. W czasie omijania samochodów, które zatrzymały się po to, aby umożliwić pieszym przejście przez pasy, opel corsa najechał na przechodzącego przez przejście 36-latka z Zamościa. Kierujący corsą 22-latek był trzeźwy, pieszy trafił do szpitala z urazem głowy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama