Reklama
Hrubieszów: Dziecko wypadło z okna. Prokuratura bada sprawę
Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie narażenia wychowanka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hrubieszowie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Grozi za to do 5 lat więzienia.
- (lew)
- 11.05.2010 13:15
Tydzień temu 9-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze na trawnik. Nie doznał poważnych obrażeń, ale na dwa dni trafił na obserwację do szpitala.
Hrubieszowska policja sprawdza – pod nadzorem prokuratury – jak doszło do wypadku i czy personel właściwie sprawował opiekę na chłopcem. Na razie nikomu nie przedstawiono zarzutów.
Data dodania:
11.05.2010 13:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze