Reklama
Hrebenne: Pijany Ukrainiec groził celnikom
Gdy celnicy zauważyli, że kierowca citroena na ukraińskich numerach rejestracyjnych jest po kilku głębszych, ten zaczął im się odgrażać. Teraz Ołehowi T. grozi do 3 lat więzienia.
- (lew)
- 12.05.2010 18:59
Do zdarzenia doszło wczoraj na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem. Celnicy zauważyli, ze wjeżdżający na teren naszego kraju citroenem kierowca jest pijany.
Siedzący za kierownicą samochodu 23-letni Ołeh T. z ukraińskiego Jaworowa zapowiedział trzem funkcjonariuszom, że jeżeli wezwą policję, to zezna, że to oni żądali od niego łapówki. Groził, że rozprawi się z rodzinami celników.
Stróże prawa pojawili się jednak na przejściu. Celnicy mieli rację, bo alkomat wykazał w organizmie Ukraińca 0,86 promila.
Ołeh T. przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze.
Data dodania:
12.05.2010 18:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze