Reklama
50-latka zwyzywała policjantów
Rok więzienia grozi 50-latce za znieważenie dwóch funkcjonariuszy policji na służbie. Do zdarzenia doszło w środę po popołudniu w Rogóźnie pod Tomaszowem Lubelskim.
- (lew)
- 13.05.2010 10:30
Kobieta poprosiła policjantów o interwencję, bo według niej w pobliskim lesie trwała bezprawna wycinka drzew.
Gdy mundurowi pojawili się na miejscu wyszło na jaw, że pracująca tam ekipa ma zezwolenie na wyrąb.
Ale 50-latka nie przyjęła tego do wiadomości i grubymi słowami zrugała policjantów.
Była pod wyraźnym działaniem alkoholu.
Data dodania:
13.05.2010 10:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze