Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

50-latka zwyzywała policjantów

Rok więzienia grozi 50-latce za znieważenie dwóch funkcjonariuszy policji na służbie. Do zdarzenia doszło w środę po popołudniu w Rogóźnie pod Tomaszowem Lubelskim.
Kobieta poprosiła policjantów o interwencję, bo według niej w pobliskim lesie trwała bezprawna wycinka drzew. Gdy mundurowi pojawili się na miejscu wyszło na jaw, że pracująca tam ekipa ma zezwolenie na wyrąb. Ale 50-latka nie przyjęła tego do wiadomości i grubymi słowami zrugała policjantów. Była pod wyraźnym działaniem alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama