Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

25-latek znieważył zamojskich policjantów

Był pijany i nabrał odwagi. Obrzucił policjantów wyzwiskami. Spotka go za to kara.
Do roku więzienia grozi 25-letniemu mieszkańcowi Zamościa za znieważenie funkcjonariuszy policji na służbie. Do zdarzenia doszło przy ul. Koszary podczas interwencji. Sprawca, który miał w organizmie 1,54 promila alkoholu, nie przebierał w słowach, wyzywając mundurowych od najgorszych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama