Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszowskie: Policjanci znaleźli sprężarkę i złodziei

Trzech mężczyzn ukradło mieszkańcowi Podhucia (gm. tarnawtka) sprężarke. Niedługo cieszyli się łupem. Policja już wpadła na ich ślad.
Sprawcami kradzieży okazali się 28-latek z gminy Susiec, 22-latek z gminy Rachanie oraz 22-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Skradziony sprzęt, wartości ok. 1,8 zł odzyskano i przekazano właścicielowi. Marianowi K., Łukaszowi K. oraz Michałowi B. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama