Reklama
Tomaszowskie: Policjanci znaleźli sprężarkę i złodziei
Trzech mężczyzn ukradło mieszkańcowi Podhucia (gm. tarnawtka) sprężarke. Niedługo cieszyli się łupem. Policja już wpadła na ich ślad.
- (lew)
- 18.05.2010 10:02
Sprawcami kradzieży okazali się 28-latek z gminy Susiec, 22-latek z gminy Rachanie oraz 22-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.
Skradziony sprzęt, wartości ok. 1,8 zł odzyskano i przekazano właścicielowi.
Marianowi K., Łukaszowi K. oraz Michałowi B. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
18.05.2010 10:02
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze