Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Czterech recytatorów zajęło... pierwsze miejsce

W Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się powiatowy Mały Konkurs Recytatorski. Komisja wysłuchała 28 uczniów, którzy deklamowali wiersze oraz fragmenty prozy.
Pierwsze nagrody w kilku kategoriach wiekowych oraz kwalifikację do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów w Lublinie otrzymali: Miłosz Kowal (SP w Smólsku), Monika Siembidza (SP w Dąbrowicy), Benedykt Król (SP w Różańcu II) oraz Aneta Ćmiel (SP w Goraju). Komisja przyznała też nagrody i wyróżnienia. Otrzymali je: Paweł Tutaka (SP w Soli) oraz Angelika Oleszczak (Placówka Wsparcia Dziennego w Woli Dereźniańskiej). W sumie w konkursie uczestniczyło 28 uczniów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama