Biłgoraj: Czterech recytatorów zajęło... pierwsze miejsce
W Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się powiatowy Mały Konkurs Recytatorski. Komisja wysłuchała 28 uczniów, którzy deklamowali wiersze oraz fragmenty prozy.
- (bn)
- 18.05.2010 08:51
Pierwsze nagrody w kilku kategoriach wiekowych oraz kwalifikację do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów w Lublinie otrzymali: Miłosz Kowal (SP w Smólsku), Monika Siembidza (SP w Dąbrowicy), Benedykt Król (SP w Różańcu II) oraz Aneta Ćmiel (SP w Goraju).
Komisja przyznała też nagrody i wyróżnienia. Otrzymali je: Paweł Tutaka (SP w Soli) oraz Angelika Oleszczak (Placówka Wsparcia Dziennego w Woli Dereźniańskiej).
W sumie w konkursie uczestniczyło 28 uczniów.
Data dodania:
18.05.2010 08:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze