Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Ukradł wódkę. Policji pokazał pustą butelkę

36-latek włamał się do sklepu przy ul. Moniuszki w Tomaszowie Lubelskim. Ukradł wódkę, szybko ją wypił, a kiedy dopadła go policja potulnie wskazał miejsce, gdzie zostawił... pustą butelkę.
Wybił szybę, a następnie zgarnął litrową butelkę wódki. Mowa o spragnionym alkoholu złodzieju, który włamał się do sklepu spożywczego przy ul. Moniuszki. Policja ustaliła, że to sprawka 36-letniego mieszkańca gminy Tomaszów Lubelski. Skradzionego mienia nie udało się niestety odzyskać. Policjanci znaleźli tylko we wskazanym przez sprawcę miejscu w lesie pustą butelkę. Łączne straty (wybita szyba i skradziony alkohol) oszacowano na 350 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama