Reklama
Chmielek: Kierowca forda nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z oplem
Do wypadku drogowego doszło we wtorek rano w Chmielku (gm. Łukowa). Ford zderzył się z oplem. Kierowcy wyszli ze stłuczki cało. Ucierpiała tylko pasażerka.
- (ak)
- 19.05.2010 08:41
Mieszkanka gminy Ulhówek jechała fordem. Do szpitala trafiła ze stłuczeniami klatki piersiowej i złamanym mostkiem.
Sprawcą wypadku był mężczyzna, z którym kobieta podróżowała. 66-letni kierowca forda po prostu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu oplowi, za którego kierownicą jechał 20-latek z gminy Księżpol.
Doszło do zderzenia aut.
Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci przebadali alkomatami obu kierowców. 66-latek był trzeźwy. 20-latek znajdował się w stanie \"po użyciu alkoholu”. Miał 0,46 promila.
Data dodania:
19.05.2010 08:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze