Reklama
36-latek z gminy Rachanie znowu wpadł z nielegalnymi papierosami
Chęć zysku okazała się silniejsza niż zdrowy rozsądek. Mieszkaniec gminy Rachanie stracił papierosy warte prawie 11 tys.zł. To już trzecia taka jego wpadka.
- (ak)
- 21.05.2010 14:03
Raz wiózł nielegalny towar swoim samochodem. Stracił go, bo auto skontrolowali policjanci.
Przy drugim podejściu mężczyzna musiał oddać papierosy, które przechowywał w domu. Wczoraj wpadł kolejny raz.
W mieszkaniu 36-latka kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim ujawnili 1350 paczek ukraińskich papierosów.
Wartość rynkowa kontrabandy została oszacowana na 10 tys. 732 zł. Przemytnik stracił towar, a na dodatek z jego posiadania będzie się tłumaczył przed sądem.
Data dodania:
21.05.2010 14:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze