Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: Mali artyści na wielkiej scenie

XIII Spotkania teatralne \"Bawmy się w teatr” przeszły już do historii. Na nowej scenie, w odrestaurowanej właśnie synagodze, gdzie ma swoją siedzibę Miejski Dom Kultury swoje aktorskie umiejętności zaprezentowali najmłodsi mieszkańcy gminy.
Były wielkie emocje i mnóstwo oklasków, jednakowych dla wszystkich dzieci, bo impreza nie ma charakteru konkursu. Owacje zbierali: \"Bajbusie” z Przedszkola Samorządowego w Bodaczowie, \"Małe promyczki”, \"promyczki” i \"Gwiazdeczki” z przedszkola w Szczebrzeszynie, teatr z podstawówki nr 1 w Szczebrzeszynie, \"Figielek” ze szkoły w Wielączy Kolonii oraz \"Jarzębinowe trzpiotki” ze szczebrzeskiej \"trójki”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama