Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prezydent patronuje, siatkarze grają, dzieci się bawią

Pogoda jest podobno zaklepana. Ma być ciepło i słonecznie. To doskonałe warunki do zorganizowania V Mistrzostw Miasta w Plażowej Piłce Siatkowej.
Impreza została zaplanowana na najbliższy weekend. Będzie połączona z dniem dziecka dla maluchów z osiedla Promyk. Siatkarskie mistrzostwa na piachu odbędą się jak co roku na boisku osiedla promyk przy ul. Promiennej. W sobotę zawodnicy staną przy siatce już o godz. 9 rano. Rozgrywki mają się zakończyć do godz. 13 w niedzielę. I wtedy też ruszy na Promyku festyn z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji ma być podobno mnóstwo. Patronat nad imprezą zgodził się objąć prezydent Zamościa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama