Siedliska: Złodzieje splądrowali sklep
Około 13 tys. zł. warte były łupy, które nieustaleni jeszcze sprawcy wynieśli ze sklepu wielobranżowego w Siedliskach (gm. Zamość). Poszkodowana jest 49-letnia właścicielka.
- (ak)
- 11.06.2010 09:12
Na razie o włamywaczach wiadomo tylko tyle, że do środka sklepu weszli po wyważeniu jego drzwi, uciekli tą samą drogą i zabrali ze sobą wszystko, co im wpadło w ręce.
– Skradli m.in. papierosy, alkohol, karty doładowujące do telefonów komórkowych i artykuły chemiczne – wylicza Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.
Poszkodowana 49-letnia właścicielka sklepu oszacowała swoje straty na co najmniej 13 tys. zł.
Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek.
Data dodania:
11.06.2010 09:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze