Dzieci zaprzyjaźniły się z prądem. Są za to nagrody
PGE Zamojska Korporacja Energetyczna S.A. rozstrzygnęła konkurs plastyczny \"Mój przyjaciel prąd”. Uczestniczyli w nim uczniowie trzecich klas szkół podstawowych.
- (bn)
- 11.06.2010 12:55
Pierwsze miejsce zajęła Agatka Jakubczak ze szkoły podstawowej przy Zespole Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym. Dziewczynka dostała w nagrodę rower górski.
Drugie miejsce zajął Patryk Podsiadły z SP w Szczebrzeszynie (dostał aparat fotograficzny), a na trzecim uplasowała się Patrycja Dawidziuk z Zespołu Szkół Publicznych w Wojsławicach Kolonii I (dostała odtwarzacz MP 4).
Przyznano też kilkadziesiąt wyróżnień. Uczniowie dostali m.in. plecaki, pastele uczniów kolorowe albumy.
Konkurs zorganizował Wydział Marketingu i Obsługi Klienta PGE Zamojskiej Korporacji Energetycznej SA.
Data dodania:
11.06.2010 12:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze