Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzieciaki zagrały na podwórku

Regionalny Przegląd Ognisk Muzycznych w Zamościu odbył się w czwartek na jednym z podwórek przy ulicy Bazyliańskiej. Wystąpiło kilkudziesięciu młodych artystów.
Grali na różnych instrumentach, najczęściej na gitarach i tzw. syntezatorach. Popisy obejrzało kilkadziesiąt osób. – Pierwszy raz występuję przed taką publicznością, dlatego mam ogromną tremę – mówił tuż przed koncertem 11-letni Damian Olszewski z podzamojskiej Zawady. – Jakoś to będzie… Właśnie dostałem się do klasy gitary w Państwowej Szkole Muzycznej. Cieszę się…Tam będę musiał często występować. Muszę się wprawiać.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama