Reklama
Dzieciaki zagrały na podwórku
Regionalny Przegląd Ognisk Muzycznych w Zamościu odbył się w czwartek na jednym z podwórek przy ulicy Bazyliańskiej. Wystąpiło kilkudziesięciu młodych artystów.
- (bn)
- 11.06.2010 11:54
Grali na różnych instrumentach, najczęściej na gitarach i tzw. syntezatorach. Popisy obejrzało kilkadziesiąt osób.
– Pierwszy raz występuję przed taką publicznością, dlatego mam ogromną tremę – mówił tuż przed koncertem 11-letni Damian Olszewski z podzamojskiej Zawady. – Jakoś to będzie… Właśnie dostałem się do klasy gitary w Państwowej Szkole Muzycznej. Cieszę się…Tam będę musiał często występować. Muszę się wprawiać.
Data dodania:
11.06.2010 11:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze