Reklama
Dzisiaj rodzinny festyn w Lubyczy Królewskiej
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Lubyczy Królewskiej jest organizatorem zaplanowanego na dzisiaj festynu rodzinnego.
- (lew)
- 11.06.2010 13:58
Zaplanowano m.in. pokazy umiejętności tomaszowskiej jednostki strzeleckiej \"Strzelec”, pograniczników i strażaków.
Policjanci będą znakować rowery, podczas imprezy będzie też można przystąpić do egzaminu na kartę motorowerową.
Organizatorzy zaprosili podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowych w Muratynie, którzy przygotowali program artystyczny.
Atrakcją ma być parada herleyowców i występ zespołu Anna i Banda.
Data dodania:
11.06.2010 13:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze