Reklama
Biłgoraj: Siały panie mak
W przydomowym ogródku należącym do 66-letniej mieszkanki Biłgoraja policjanci znaleźli 30 łodyg maku, a u 57-letniej gospodyni z gminy Józefów naliczono i zabezpieczono 135 makówek.
- (lew)
- 14.06.2010 12:31
Obie panie nie miały zezwolenia na uprawę maku, a więc będą odpowiadały przed sądem za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Grozi za to do 3 lat więzienia.
Data dodania:
14.06.2010 12:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze