Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Siały panie mak

W przydomowym ogródku należącym do 66-letniej mieszkanki Biłgoraja policjanci znaleźli 30 łodyg maku, a u 57-letniej gospodyni z gminy Józefów naliczono i zabezpieczono 135 makówek.
Obie panie nie miały zezwolenia na uprawę maku, a więc będą odpowiadały przed sądem za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama