Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

12-latka zginęła podczas koszenia trawy

Podczas koszenia trawy kosiarką 12-letnia dziewczynka została śmiertelnie porażona prądem.
Do tragedii doszło w weekend w Staszicu pod Uchaniami. Szczegóły nie są znane. Prokuratura zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok i wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama