Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Zabawa w plenerze i w eterze z Radiem Lublin

Dzisiaj o godzinie 15 na stadionie sportowym w Hrubieszowie ma się rozpocząć kolejny z cyklu festynów radia Lublin \"W eterze i w plenerze”. Gwiazdą zabawy będzie grupa Leszcze.
Impreza dojdzie do skutku, o ile planów organizatorów nie pokrzyżują ulewy, które właśnie szaleją nad Zamojszczyzną. W programie radiowego festynu są liczne atrakcje dla dzieci, koncerty kapel podwórkowych, ma grać też grupa Naydis. Na deser natomiast planowany jest koncert gwiazdy, czyli zespołu Leszcze.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama