Biłgorajskie: 15-latek napadł na matkę. Dwóch braci okradło babcię
Sąd rodzinny i nieletnich zajmie się nastolatkami, którzy uprzykrzali życie swoim najbliższym. Chodzi o 15-latka z Biłgoraja i dwóch nastoletnich braci z Tarnogrodu.
- (lew)
- 19.07.2010 10:12
15-latek z Biłgoraja potrzebował w sobotę wieczorem 5 złotych. – I kopiąc swoją matkę usiłował zmusić ją do wydania pieniędzy – relacjonuje Tomasz Kasprzyk z biłgorajskiej policji.
Mimo młodego wieku, nastolatek jest dobrym znajomym miejscowych stróżów prawa. Sprawia problemy wychowawcze.
Nie popisali się także dwaj bracia a wieku 14 i 16 lat z Tarnogrodu. Policja ustaliła, że młodzieńcy wyważyli drzwi do pokoju, w którym mieszka ich babcia, a następnie ukradli jej 100 zł.
Data dodania:
19.07.2010 10:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze