33-latek utopił się w zalewie w Nieliszu
Zwłoki 33-letniego mieszkańca gminy Nielisz wyłowiono w weekend ze zbiornika wodnego. To kolejna ofiara wody na Zamojszczyźnie.
- (lew)
- 19.07.2010 14:30
Wiadomo, że mężczyzna wybrał się nad zalew na ryby.
Jego ciało znajdowało się pod wodą blisko brzegu. Najprawdopodobniej zasłabł.
Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.
Data dodania:
19.07.2010 14:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze