Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

33-latek utopił się w zalewie w Nieliszu

Zwłoki 33-letniego mieszkańca gminy Nielisz wyłowiono w weekend ze zbiornika wodnego. To kolejna ofiara wody na Zamojszczyźnie.
Wiadomo, że mężczyzna wybrał się nad zalew na ryby. Jego ciało znajdowało się pod wodą blisko brzegu. Najprawdopodobniej zasłabł. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama