Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obsza: Złodziej grasował w samochodzie. Zniszczył go

Nie tylko gotówkę straciła mieszkanka gminy Biszcza, która w weekend zaparkowała swojego daewoo lanosa w Obszy (pow. biłgorajski). Zlodziej zniszczył jej auto.
Zauważył na siedzeniu torebkę, więc postanowił ją ukraść. Mowa o złodzieju, który osiągnął swój cel po wcześniejszym wybiciu szyby w oknie daewoo lanosa należącego do mieszkanki gminy Biszcza. Sprawca zabrał z torebki 50 złotych i dowód osobisty. Spodziewał się więcej, dlatego najprawdopodobniej ze złości wyrwał na koniec wycieraczki i uszkodził klapę zabezpieczającą wlew paliwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama