Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będzie szalet z prawdziwego zdarzenia

W centrum Tomaszowa Lubelskiego powstanie szalet miejski. Właśnie ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji.
Do końca lipca miasto przyjmuje propozycje firm, które chcą wykonać prace. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w Urzędzie Miasta lub na stronie: www.tomaszow-lubelski.pl. Szalet od wielu lat stoi w parku miejskim przy ul. Lwowskiej, ale ze względu na stan techniczny i sanitarny jest zamknięty. Niektórzy mają z tym niemały kłopot, dlatego magistrat chce go teraz wyremontować i przekazać do użytku. W budynku zostaną wymienione ściany wewnętrzne, posadzki, instalacje i dach. Nowe będą też drzwi i okna. Obiekt zostanie docieplony, otynkowany i pomalowany. Pieniądze na ten cel będą pochodzić z budżetu miasta. Jedyny w Tomaszowie Lubelskim szalet miejski z prawdziwego zdarzenia ma być otwarty w połowie września.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama