Oddaj krew w Łaszczowie
Placówka Straży Granicznej wraz z burmistrzem Łaszczowa zapraszają w poniedziałek do udziału w III Wakacyjnej Akcji Krwiodawstwa.
- (lew)
- 20.07.2010 12:39
– Głównym celem akcji jest zabezpieczenie zapasów krwi we wszystkich stacjach i szpitalach Lubelszczyzny w okresie wakacyjnym – informuje Mariusz Skorniewski z Placówki SG w Łaszczowie.
Chętni będą mogli oddać krew w Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie od godz. 12.30.
Akcja prowadzona będzie pod patronatem wicewojewody lubelskiej Henryki Strojnowskiej.
Data dodania:
20.07.2010 12:39
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze