Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oddaj krew w Łaszczowie

Placówka Straży Granicznej wraz z burmistrzem Łaszczowa zapraszają w poniedziałek do udziału w III Wakacyjnej Akcji Krwiodawstwa.
– Głównym celem akcji jest zabezpieczenie zapasów krwi we wszystkich stacjach i szpitalach Lubelszczyzny w okresie wakacyjnym – informuje Mariusz Skorniewski z Placówki SG w Łaszczowie. Chętni będą mogli oddać krew w Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie od godz. 12.30. Akcja prowadzona będzie pod patronatem wicewojewody lubelskiej Henryki Strojnowskiej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama