Grabowczyk: Rowerzysta zginął w wypadku
57-latek z gminy Grabowiec zmarł w wyniku wypadku, który wydarzył się we wtorek w Grabowczyku. Mężczyzna jechał rowerem. Zderzył się z volkswagenem passatem.
- (lew)
- 21.07.2010 10:33
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 57-letni mieszkaniec gminy Grabowiec jechał rowerem lewą stroną jezdni, a następnie zjechał do jej osi i zderzył się volkswagenem passatem.
Rowerzysta doznał ciężkich obrażeń głowy, zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierujący passatem 51-latek z gminy Grabowiec był trzeźwy, od 57-latka pobrano krew do badań.
Data dodania:
21.07.2010 10:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze