Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Krew się lała w komendzie

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego z okazji swojego święta postanowili honorowo oddać krew. W ciągu tygodnia od 15 funkcjonariuszy przyjęto prawie 7 litrów krwi.
W kwietniu ub. roku w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim powstał Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. – Wśród członków klubu są tacy, którzy regularnie oddają honorowo krew, inni robią to spontanicznie, odpowiadając na apele o pomoc lub przy okazji różnych akcji – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Przy okazji Święta Policji stróże prawa przeprowadzili trzeci rok z rzędu akcję honorowego oddawania krwi, która przeznaczona zostanie w ratowaniu życia dzieci. Do tomaszowskiego Punktu Krwiodawstwa PCK zgłosiło się 15 funkcjonariuszy, którzy oddali prawie 7 litrów krwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama