Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradną na giełdzie w Mokrem

Cztery panie padły ofiarami kieszonkowców na niedzielnej giełdzie w Mokrem koło Zamościa. Wszystkie straciły portfele. Policja szuka złodziei.
22-letnia mieszkanka gminy Sułów miała w środku dowód osobisty i 220 złotych. 76-latka z gminy Nielisz dowód osobisty, legitymację rencisty i gotówkę w kwocie 430 złotych. 57-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj straciła 20 złotych oraz dowody osobiste swój i męża, a 22-latka 100 złotych, dowód osobisty i kartę do bankomatu. Wszystkie portfele z dokumentami szybko się odnalazły. W środku brakowało pieniędzy. Policja szuka sprawców kradzieży.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama