Bondyrz: Mężczyzna leżał na drodze. Przejechał po nim samochód. Człowiek zmarł
Policja ustaliła już tożsamość mężczyzny, który w poniedziałek przed północą zginął pod kołami samochodu. Do wypadku doszło w Bondyrzu (gm. Adamów).
- 12.10.2010 09:35
Jadący w kierunku Kaczórek fiatem punto 22-letni mieszkaniec gminy Adamów nie miał szans na wyhamowanie i najechał na leżącego na jego pasie drogi mężczyznę.
41-letni mieszkaniec gminy Adamów zginął na miejscu. Zarządzono sekcję zwłok. Kierowca był trzeźwy.
Data dodania:
12.10.2010 09:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze