Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prezydent Marcin Zamoyski chce nagradzać inwestorów

Magistrat będzie nagradzać najlepszych inwestorów. W tym celu utworzono właśnie Zamojską Nagrodę Gospodarczą – Inwestor Roku. Premiowane będą firmy, które wpływają na rozwój gospodarczy miasta oraz tworzą miejsca pracy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama