Reklama
Prezydent Marcin Zamoyski chce nagradzać inwestorów
Magistrat będzie nagradzać najlepszych inwestorów. W tym celu utworzono właśnie Zamojską Nagrodę Gospodarczą – Inwestor Roku. Premiowane będą firmy, które wpływają na rozwój gospodarczy miasta oraz tworzą miejsca pracy.
- Bogdan Nowak
- 24.03.2011 14:21
Data dodania:
24.03.2011 14:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze