Reklama
Kolejne pociągi pasażerskie przyjadą do Zamościa w czerwcu
Z Zamościa do Lublina ( z powrotem) będzie się można dostać pociągiem. Już w czerwcu. Takie zapewnienie składa Urząd Marszałkowski, który na tej trasie zamierza uruchomić szynobusy.
- (bn)
- 25.03.2011 13:04
Data dodania:
25.03.2011 13:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze