Biłgoraj: Kradzież w Tesco. Złodziej schował laptop w spodnie
36-latek z Biłgoraja został w czwartek przyłapany na kradzieży w markecie Tesco przy ul. Bora Komorowskiego. Usiłował wynieść z marketu laptop.
- (ak)
- 25.03.2011 13:00
Mężczyzna wymyślił, że najskuteczniej będzie ukraść sprzęt przy sobie. I dlatego wpakował sobie laptop w spodnie.
Tego zabiegu nikt nie zauważył, a złodzieja nakryły dopiero bramki przy wyjściu, bo włączył się alarm.
Sprawca został najpierw zatrzymany przez ochronę, a później zajęła się nim policja.
Data dodania:
25.03.2011 13:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze