Policjanci wsiadają na hondy. Nowe motocykle w zamojskiej drogówce
Sprzęt został dzisiaj wyświęcony i mógł już ruszać na trasy. Policjanci z Zamościa dostali do dyspozycji nowe pojazdy. To hondy.
- (lew)
- 28.03.2011 12:36
Data dodania:
28.03.2011 12:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze