Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci wsiadają na hondy. Nowe motocykle w zamojskiej drogówce

Sprzęt został dzisiaj wyświęcony i mógł już ruszać na trasy. Policjanci z Zamościa dostali do dyspozycji nowe pojazdy. To hondy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama