Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość emituje obligacje za 40 mln zł

Obligacje na 40 mln złotych mają pokryć tegoroczny deficyt budżetowy Zamościa. Pieniądze z ich emisji zostaną wykorzystane na dofinansowane unijnych inwestycji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama