Reklama
Zamość emituje obligacje za 40 mln zł
Obligacje na 40 mln złotych mają pokryć tegoroczny deficyt budżetowy Zamościa. Pieniądze z ich emisji zostaną wykorzystane na dofinansowane unijnych inwestycji.
- Bogdan Nowak
- 29.03.2011 15:29
Data dodania:
29.03.2011 15:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze