Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znaleźli złodzieja i skradziony telefon

Tomaszowscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego wartego 500 złotych, do której doszło w styczniu w jednej z restauracji.
Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który po kradzieży przekazał komórkę innej osobie. Telefon wrócił do właściciela, sprawcy grozi do 5 lat więzienia. W poniedziałek mundurowym trudno było się z nim dogadać, bo młodzieniec miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Wczoraj miał się na trzeźwo stawić w komendzie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama