Znaleźli złodzieja i skradziony telefon
Tomaszowscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego wartego 500 złotych, do której doszło w styczniu w jednej z restauracji.
- (lew)
- 29.03.2011 10:18
Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który po kradzieży przekazał komórkę innej osobie. Telefon wrócił do właściciela, sprawcy grozi do 5 lat więzienia.
W poniedziałek mundurowym trudno było się z nim dogadać, bo młodzieniec miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Wczoraj miał się na trzeźwo stawić w komendzie.
Data dodania:
29.03.2011 10:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze