Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mało pasażerów w jedynym pociągu do Zamościa

W ciągu miesiąca jedynym pasażerskim pociągiem, który przejeżdża przez Zamość wyjechało z miasta średnio 15,6 osób dziennie, a przyjechało nim średnio 12,1 pasażerów. Jeśli tak dalej pójdzie, PKP Intercity może zawiesić to połączenia.
Mało pasażerów w jedynym pociągu do Zamościa
Mało osób korzysta z pociągu, którym z Zamościa można dojechać m.in. do Krakowa i Wrocławia (Archiwu

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama