Żona policjanta nie żyje. Mąż popełnił samobójstwo
W mieszkaniu na osiedlu Jagielońskim w Białej Podlaskiej, znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety. Kilka godzin później policjanci odkryli zwłoki jej męża, policjanta z komisariatu w Terespolu.
- 06.03.2012 10:46

Policję o pierwszej w nocy wezwał członek najbliższej rodziny małżonków. Gdy partol dotarł na miejsce 34-letnia kobieta już nie żyła. Miała na ciele obrażenia świadczące o tym, że została zamordowana.
Policjanci rozpoczęli poszukiwania jej męża - 37-letniego policjanta. O godzinie ósmej rano odnaleźli jego zwłoki w lesie w okolicy miejscowości Kłoda Duża, w gminie Zalesiem.
- Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo przez powieszenie się – mówi Jarosław Janicki, z policji w Białej Podlaskiej.
37-latek był policjantem z 17-letnim stażem. Pracował w komisariacie w Terespolu. Od kilku miesięcy był na zwolnieniu lekarskim.
Co zaszło w mieszkaniu małżonków ustala prokuratura w Białej Podlaskiej.
Reklama













Komentarze